Képeslap, bélyeg

2018. okt. 12.

Wekerle Sándor emlékezetére az alábbi képeslapok, bélyegek jelentek meg:

• Képeslap születésének 150. évfordulóján (kiadó: Wekerle Sándor Egyesület, 1998)
  • Képeslap a Wekerle Sándor - arckép világtörténelmi háttérrel című könyv bemutatójára ( kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2014)
  • Emlékbélyeg a Wekerle Sándor - arckép világtörténelmi háttérrel című könyv bemutatójára ( kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2014)
  • Emlékképeslap Wekerle Sándorról (3 részből álló sorozat első része, kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2019)
  • Emlékbélyeg Wekerle Sándorról (3 részből álló sorozat első része, kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2019)
  • Emlékképeslap Wekerle Sándorról halála 100. évfordulójára (3 részből álló sorozat második része, kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2021)
  • Emlékbélyeg Wekerle Sándorról halála 100. évfordulójár (3 részből álló sorozat második része, kiadó: Wekerle Sándor Alapítvány, 2021)